DIETA WEGE

Prezentujemy naszą dietę WEGE - jadłospis wegetariański, w którym wykluczymy dla Ciebie mięso, ryby, jaja i mleko i zastąpimy je roślinnymi zamiennikami. Zadbamy o to, by dieta była zbilansowana i urozmaicona. Brak mięsa wcale nie musi oznaczać braków w składnikach mineralnych - wystarczy tylko umiejętnie tworzyć posiłki. Używamy tylko świeżych produktów - warzyw, roślin strączkowych, owoców. Ważną częścią diety są też pełnoziarniste produkty zbożowe, dostarczające potrzebnych węglowodanów. Równie istotne będą zdrowe tłuszcze, które dostarczymy Ci pod postacią między innymi awokado, olejów roślinnych czy orzechów.

JUŻ OD 57 ZŁ / DZIEŃ

DIETA FIT

Nasza dieta FIT została przygotowana specjalnie z myślą o tych, którzy chcą raz na zawsze zgubić nadprogramowe kilogramy (bez efektu "jojo") lub po prostu zacząć dbać o to, co jemy. Pomoże to nie tylko poprawić sylwetkę, ale także wpłynie pozytywnie na nasze zdrowie. W tworzeniu niniejszego jadłospisu opieramy się o przyjęte zasady zdrowego żywienia oraz wiedzę z zakresu dietetyki. Jedzenie przygotowuje dla Ciebie zespół profesjonalnych kucharzy. Dostarczane jest do Ciebie w formie pięciu, idealnie zbilansowanych posiłków. Nasza dieta FIT pomoże Ci osiągnąć swój cel!

JUŻ OD 57 ZŁ / DZIEŃ

DIETA LACTO/GLUTEN FREE

Diety eliminujące potrafią być bardzo uciążliwe - należy nauczyć się tworzyć posiłki w zupełnie nowy sposób, z wykorzystaniem różnego rodzaju zamienników. Dlatego dla wszystkich, którzy mają problem z tolerancją laktozy oraz którzy nie powinni spożywać glutenu przygotowaliśmy autorską dietę lacto / gluten free. Nasz plan żywieniowy uwzględnia specjalne potrzeby i szuka zdrowych, tolerowanych przez Ciebie zamienników. Zwykłe mleko zastępujemy roślinnymi (sojowym, migdałowym, etc), podobnie jak jogurty i sery. Z diety wyeliminowane są także wszelkie zboża zawierające gluten. W naszych pudełkach czekają na Ciebie pyszne alternatywy bez szkodliwego alergenu. Zaufaj nam i zamów dla siebie dietę lacto / gluten free.

JUŻ OD 58 ZŁ / DZIEŃ

DIETA PEGAN

Dieta PEGAN powstała w wyniku połączenia dwóch innych, znanych i cenionych diet - wegańskiej oraz Paleo. Ta druga to tak zwana dieta ludzi pierwotnych i polega na odrzuceniu wszystkich tych produktów, które nie są naturalne (zawierają dużo cukru, soli, etc.) - a właściwie te, których nie jedli nasi przodkowie. Połączenie tych dwóch sposobów żywienia zaowocowało jadłospisem Pegan Chief, w której nasi kucharze i dietetycy wyeliminowali cukier, produkty mleczne, żywność przetworzoną oraz gluten. Jest to właściwie nie tyle dieta, co filozofia jedzenia - nasi klienci decydują się na nią głównie dlatego, że chcą żyć zdrowiej, poprawić swoje wyniki badań oraz samopoczucie.

JUŻ OD 64 ZŁ / DZIEŃ

DIETA VEGAN

Dieta Vegan z naszej oferty to jadłospis wegański - idealny dla osób, które nie jedzą produktów odzwierzęcych (w tym jaj i nabiału). To również doskonały wybór dla tych, którzy pragną oczyścić organizm. Głównym fundamentem planu żywieniowego są warzywa, pełnoziarniste zboża, rośliny strączkowe oraz orzechy. Znajdziecie tu też zamienniki krowiego mleka - czyli mleka roślinne i produkty ich pochodzenia. Ważną rolę w diecie odgrywają też produkty oleiste - słonecznik, sezam, siemię lniane itp. Ważne jest także samo przygotowanie potraw - najwięcej witamin mają warzywa surowe, dlatego staramy się używać ich często. To wymagająca, ale bardzo zdrowa dieta.

JUŻ OD 64 ZŁ / DZIEŃ

DIETA CROSS -FIT

Nasza dieta cross-fit powstała specjalnie z myślą o bardzo aktywnych osobach, trenujących ciężko - np. crossfit, po prostu na siłowni, czy też różnego rodzaju dyscypliny drużynowe. Ten plan żywieniowy charakteryzuje się niską zawartością węglowodanów a wysoką białek i tłuszczy. W jej skład (wyjątkowo ponad nasze 5 standardowych posiłków) wlicza się także koktajl potreningowy. Jest skierowany zwłaszcza dla osób chcących budować tkankę mięśniową, jednak gdy wybierzesz mniejszą kaloryczność - doskonale sprawdzi się także na redukcji. Dieta ta posiada niski indeks glikemiczny (IG) jest więc także wyjątkowo zdrowa, zwłaszcza dla ludzi z insulinoopornością czy innymi schorzeniami.

JUŻ OD 57 ZŁ / DZIEŃ